Dlaczego my

Arest Computers Technology to wrocławski sklep komputerowy istniejący na rynku już od 1997 roku. Mamy już tysiące usatysfakcjonowanych klientów.

Profesjonalizm

Tysiące zrealizowanych zamówień oraz zadowolonych klientów pozwoliło nam na osiągnięcie pełnego profesjonalizmu w branży komputerowej.

Bądź na bieżąco!

Rozbudowany system śledzenia zamówienia pozwala wiedzieć na którym etapie jest nasze zamówienie oraz na czat z opiekunem zamówienia. Dodatkowo oferujemy możliwość śledzenia przesyłki kurierskiej w naszym systemie. Gdy towar zostanie wysłany lub będzie gotowy do odbioru dowiedzą się Państwo o tym od razu otrzymując wiadomość SMS na numer podany w zamówieniu!

Fachowe doradztwo

Zespół świetnie wykwalifikowanych sprzedawców pomoże Ci w wyborze sprzętu i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Duży asortyment

Po co chodzić po sklepach skoro wszystko jest w jednym miejscu? W naszym sklepie znajdziesz wszystko co potrzebujesz do swojego komputera czy notebooka!

Błyskawiczna wysyłka

Jak każdy dobrze wie - czas to pieniądz. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się zrealizować zamówienie w jak najszybszym tempie oszczędzając Twój cenny czas.

Niskie ceny

Mamy najbardziej przyjazne i konkurencyjnie ceny spośród sklepów komputerowych w całej Polsce!

Darmowy serwis i dobra lokalizacja

Nasz główny salon oraz serwis znajdują się w samym centrum Wrocławia. W razie problemów ze sprzętem udostępniamy również profesjonalny serwis.

Bezpieczne zakupy

Do każdego zamówienia przypisany jest opiekun, który zajmie się szybką i bezpieczna realizacją zamówienia. Udostępnione dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim

Pełna satysfakcja gwarantowana

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Lata doświadczeń pozwalają nam na przeprowadzenie szybkich i bezproblemowych transakcji.